İSTANBUL İÇİ TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ TESLİMAT
Yeni İş / Terfi İçin En Güzel Çiçek Notları

Yeni iş / Terfi Kutlamaları İçin En Güzel Mesajlar Önerileri

Dostlarımızın, arkadaşlarımızın hayatlarındaki en mutlu anlarda onların yanında olup desteğimizi hepimiz hissettirmek isteriz. Özellikle iş hayatlarındaki gelişmelerde onların  yanında olabilmek onlara inanmak yapabileceğimiz en eşsiz şeylerden birisi. Yeni bir işe başlarken ya da hayalleri süsleyen o terfi alındığı zaman gönderilecek yeni iş/terfi kutlama mesajı bu desteği göstermenin en güzel yolu olabilir.

Böylesine özel günlerde sevdiklerinize ileteceğiniz içten, samimi ve sevgi dolu bir  mesaj onları yalnızca motive etmekle kalmayacak aynı zamanda sizinle olan arkadaşlık ilişkisinin daha güçlü temellere dayanmasını sağlayabilir.

İşte bu hayatın en değerli anlarından olan ilk iş gününde ya da terfi kutlamalarında atılabilecek mesajları sizler için derledik;

Mesajınızı aynı zamanda bir hediyeyle süslemek isterseniz diye de; seçtiğimiz en beğenilen Yeni İş/Terfi hediyelerini sizin için topladık.

“Her yeni iş farklı tecrübeler, farklı heyecanlar anlamına gelir. Yeni işinde sana mutluluklar dilerim. Umarım kariyerindeki hedeflere hızlıca ulaşırsın ve her şey istediğin gibi gider.”

“Günün büyük bir bölümünü geçireceğin yeni iş yerinde mutluluklar seninle olsun. İş yerinde yaşayacağın güzel anlar hayatına neşe katması dileğiyle, yeni işinde başarılar.”

“Yeni görevinde başarı basamaklarını hızlıca çıkıp, vazgeçilmez olmanı diliyorum. Umarım her şey hayallerinden daha güzel gerçekleşir. Başarılar.”

“Verdiğin çabaların karşılığını sonunda aldığını duyduğumda çok mutlu oldum. En yakın zamanda seni yeni makamında ziyaret edeceğim. Mutlu bir iş yaşamın olması dileğiyle.”

“Senin kadar eğlenceli, pozitif ve hayata karşı her zaman sıcak bir insanla çalışacakları için yeni iş arkadaşlarını kıskanıyor olsam da, senin için en güzeli olmasını diliyorum. Hayatının yeni sayfasını umarım en güzel anılarla doldurursun. Başarılar.”

“Yeni işinde ulaşacağın başarılar hayatının neşesi kaynağı haline gelsin. Her şeyin gönlünce olsun. Başarılar dilerim.”

“Hayatın boyunca başarılarla dolu olan kariyerinin yeni sayfası umarım ki sana yeni güzellikler getirir. Başarılı bir iş yaşamı dilerim.”

“Yüzünden gülümsenin eksik olmayacağı bir iş yaşamı diliyorum. Yeni işinde her şeyin istediğin gibi olması ve başarıya hızla ulaşman dileğiyle.”

“Şansla değil, akıttığın alın teri ve emekle kazandığın yeni görevini tebrik ederim. Harcadığın emeklerin karşılığını umarım hayat boyunca fazlasıyla alırsın. Başarılarının daim olmasını dilerim.”

''Kendi yolunda yarattığın farklı yöntemler sayesinde çalıştığın her yerin gözdesi oldun. Yeni işinde de daha fazlasını gösterebileceğini biliyorum. Umarım ki her şey istediğin gibi gelişir.''

'' Ufak bir çocukken bile yönetici olabileceğini biliyordum. Grubu domine eden ve her zaman bizi yönlendiren bir kişiydin. Seninle birlikte çalışacak insanlara şansını bir dönem ben de yakalamak isterim. Yeni işinde mutlu olup başarı basamaklarını bir bir çıkman dileğiyle.''


“Yeni işin için seni tüm kalbimle kutlarım. Başarılı olabilmek için gereken tüm özelliklerin fazlasına sahipsin. Bu yüzden de ortaya harika şeyler çıkarabileceğinin farkındayım. Şans seninle olsun.”

“Her yeni iş beraberinde yeni zorlukları getirir. Yeni olaylar, yeni insanlar, yeni sorumluluklar… Ancak senin limiti olmayan kapasiteni biliyorum ve ortaya benzersiz şeyler çıkaracağının farkındayım.”

“Yeni bir iş, geçmişisin yollarını düzeltmek yerine geleceğin sarsılmaz ve sağlam yollarını inşa etmek için harika bir fırsat sunar. Bu fırsatı en iyi şekilde kullanabileceğini biliyorum. Yeni işini tebrik ederim.”

“Yeni bir işe başladığın için seni tebrik ederim. Fakat şirketin senin gibi çalışana sahip olacağı için kesinlikle çok daha şanslı, yeni işinde mutluluğun ve neşenle etrafını aydınlatman dileğiyle.”

“Yaptığın yepyeni bir başlangıç seni tebrik ediyorum ve inanıyorum ki kısa sürede yaptığın işin en iyisi olacaksın. İlk maaşın ile kutlama yapacağımız günleri de sabırsızlıkla bekliyorum. :) “

“En içten dileklerimle söylüyorum ki yeni işin sana bu hayattaki her şeyi fazlasıyla verecek. Hayalini kurduğunu başarılara kısa sürede ulaşman dileğiyle. Tebrikler….”

“Yeni işlerinde başarıya ulaşan insanların 3 özelliği oluyor. Mükemmellik, işe saygı ve açık görüşlülük. Neyse ki hepsi sen de fazlasıyla var. Yeni işinde başarılar…”

“İlk iş gününde yalnızca ofisinin kapısını açmış olmayacaksınız. Açtığın o kapı sonsuz fırsatların ve güzelliklerin seni bulmasını sağlayacak. Hayat boyunca işlerinde başarı seninle olsun…” 

Yukarı Çık
Iptal Et
Hakkımızda Yardım İletişim
Diğer İçerikler