İSTANBUL İÇİ TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ TESLİMAT
Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye Gönderilebilecek En Güzel Mesajlar

 

Varlıkları ile hayata daha mutlu bakmamızı sağlayan, yüzümüzde en zor anlarda bile güzel bir gülümseme sebebi olan sevgiliye mesaj göndermek ve onun kalbine dokunmak çok istediğimiz şeylerden bir tanesidir. Hatırlamak için illa özel güne ihtiyacımız yok, sevgimizi ilmek kalplere işlemek günün her zamanı gönderebiliriz.

Hayatın sıkıcı döngüsü içinde sevgilinize göndereceğiniz mesajla hem onun yüreğine dokunabilir hem de ilişkinizin daha mutlu bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle seçeceğiniz romantik ve sevgi dolu bir mesaj mutluluğun en güzel aracısı olabilir.

Ancak bu noktada zaman zaman sorunlar yaşanabiliyor. Genel olarak şairlerin aşk üzerine yazdıkları birbirinden hoş dizeler tercih ediliyor olsa da son dönemde daha özgün romantik sözler ön plana çıkıyor. Fakat herkes romantik duygularını en iyi şekilde kelimelere aktaramayabilir. Bu nedenle yardımınıza yetişmek için sevgiliye gönderilebilecek en güzel mesajları bir araya getirdik.

Mesajınızı aynı zamanda bir hediyeyle süslemek isterseniz diye de; seçtiğimiz en beğenilen sevgiliye özel hediyeleri sizin için topladık.

“İlkbaharın neşeyle ile açan birbirinden güzel çiçekleri ve kuş sesleri sana beni hatırlatsın, seni sevdiğim o ilkbahar gününü ömür boyu hatırlayacağım.”

“Güneş ve Ay gökyüzünden nasıl vazgeçemezse ben de senden öyle vazgeçmem sevgilim. Seninle birlikte bir bütün oldum. Sen güneşimsin bense ay. Güneşsiz ay nasıl mümkün değilse sensizlikte öyle mümkün değil.”

“İlk önce gözlerim senin oldu. Sonra hislerim, şimdi ise kalbim herşeyim senin. Seni çok seviyorum bir tanem.”

“Bana cennetin bu dünyada olmadığını söylemişlerdi. Yanılmışlar, senin gözlerine her baktığımda cenneti görüyorum ve oradan ömür boyu ayrılmak istemiyorum.”

“Seni sevmek soğuk kış günlerinde yüzünü gösteren güneş kadar güzel, seni sevmek yeni kitap kokusunu içine çekmek kadar mutluluk verici, iyi ki varsın sevdiğim, seni çok seviyorum.”

“Dünyadaki tüm güzellikleri görmeye, her yeri keşfetmeye ömrüm yetmez diye düşündüğüm sırada karşıma çıktın. Bana her şeyin bambaşka olduğunu fark ettirdin. Sana baktıkça aslında görmem gereken tek güzel şeyin senin gülümsen olduğunu anladım. Kalbimdeki en özel ve ulaşılmaz yerin sahibisin cancağızım.”

“Seni görene kadar ömrümü kış gibi yaşamışım. Soğuk, içine kapanık ve kederli ama sen hayatıma bahar oldun. İlkbahar güneşi gibi doğdun ve yüreğimdeki tüm çiçekler seninle birlikte açtı. Neşemin, mutluluğumun, yaşam kaynağım iyi ki varsın, seni çok seviyorum.”

“Seni her gördüğümde oluşan yüz ifadem emoji yapılabilseydi, kuşkusuz mutluluğun evrensel ifadesi olurdu sevgilim.”

“Sana ilk görüşte aşık olmadım. Her gördüğümde yeniden daha çok aşık oldum.”

“Sana olan sevgim yıldızlar gibi parlak ve ışıltısı ölene kadar sönmez. Bir karanlıkta kaldığını hissedersen o yıldıza bak bir tanem. Çünkü yolunu ondan daha iyi aydınlatacak bir ışık henüz var olmadı.”

Hayatıma girdiğin andan itibaren neşem ve mutluluğum her zaman arttı. Sensiz bir hayatı düşünemiyorum aşkım. Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara hayatım. Seni hayal edebileceğinden çok daha fazla seviyorum iyi ki doğdun.”

“Senin olduğun her gün, hayatım mükemmel anılarla doluyor. Sensiz geçirdiğim tek bir saat ise boşlukta kaybolmuşum hissine neden oluyor. Umuyorum ki yeni yaşında da mükemmel hatıralar yaratacağız. İyi ki doğdun gözlerinde kaybolduğum kadın.”

“Seni bir sonbahar günü gördüm sevgilim, dökülen yaprakların yarattığı tüm üzüntüyü alıp götürdün benden. Dünyamdaki çiçekler açtı, güneş tekrar doğdu. O güneşin hiç batmaması dileğiyle, her şeyin bir öncekinden daha mutlu olursun. İyi ki doğdun aşkım.”

“Seni tanıyana kadar güzellik ve mutluluk nedir bilirim sanırdım ama seni görünce anladım ki hayatımda ne güzeli görmüşüm ne de mutlu olmuşum. İyi ki doğdun ve bana bilmediğim bunca şeyi gösterdin. Sen benim dünyamın yaşam kaynağısın. Nice güzel yaşlara sevgilim.”

“Sen yalnızca sevgilim değilsin, en iyi arkadaşımsın, sırdaşımsın, ömür boyu ayrılmak istemeyeceğim yegane insansın. İyi ki doğdun birtanem. Nice güzel yıllar geçirmemiz dileğiyle.”

“Hiç kimse bana aşık olana kadar eksik bir insan olduğumuzu söylememişti. Ben kendimi seninle, senin aşkın, senin sevgin ile tamamladım. Her günümüzün daha güzel ve daha aşk dolu olması dileğiyle, iyi ki doğdun gün ışığım.”

“Sen doğmasaydın benim dünyam hep yarım kalırdı. İyi ki o gün dünyaya geldin ve birbirimizi bulduk. İyi ki varsın aşkım, neşe ve mutluluk yanından hiç eksik olmasın.”

“Karanlıkta kaldığım zaman senin gözlerinde ışık yolumu aydınlattı, kaybolduğum zaman ise kalbinin atışlarını dinleyerek yolumu buldum. İyi ki doğdun sevgilim, sensiz bir ömür benim için kabus olurdu. Doğum günün kutlu olsun... “

“Kalbim tam merkezine senin adını yazdım. Dünyanın tüm silgileri bir araya gelse bile o ismi oradan silemez. Doğum günün kutlu olsun bebeğim, her zaman daha mutlu olmamız dileğiyle… Seni çok seviyorum.”

“Tüm üzüntüleri ve acıları unutturmak istiyorum sana. Çünkü aşık olmak dünyadaki her şeyin ilacı olarak kabul edilir. Ben de o ilaç hiç eksilmeyecek ve sonsuza kadar seninle paylaşmak istiyorum sevgilim. Mutlu yıllarımız olması dileğiyle iyi ki doğdun.”

Yukarı Çık
Iptal Et
Hakkımızda Yardım İletişim
Diğer İçerikler