İSTANBUL İÇİ TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ TESLİMAT
Sevgiliye Çiçek Notları

Biricik sevdiğinize göndereceğiniz romantik çiçeğinizin yanında kart mesajı olarak yazabileceğiniz güzel sözler:

1- Benimle olan birlikteliğinin gönderdiğim çiçekler kadar renkli geçmesi dileğiyle...

2- Sana gönderdiğim çiçekler güzelliğinin karşısında solmazlar umarım.

3- Hayatımdaki varlığın için teşekkürler. Seni seviyorum.

4- Seni ne çok sevdiğimi çiçeklere sor çünkü onlara fısıldadım aşkımızı...

5- Sen Benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın. Seni Seviyorum Aşkım!

6- Bence iyi ki varsın, çünkü senden başkasını zaten sevemezdim...

7- Gerçek aşklar, sonsuza kadar gider. Benimle oraya gelir misin?

8- Gözlerinin içine her baktığımda orada kendimi görmek istiyorum. Seni kelimelerin anlamlarının ifade edebildiğinden çok daha fazla seviyorum.

9- Sensiz geçen her günüm şahidim olsun ki seni daima seveceğim

10- Ruhumun en güzel ve en temiz köşesinde sen varsın, seni sonsuza dek seveceğim

11- Ne sevdalar gördü bu yürek, ama bir sende çarptı bu kadar kalbim ve seni sen olduğun için sevdi yüreğim. Ne çaredir, ne derman hiçbir güç ve kuvvet. Seni seviyorum ey yar, gel bana bir parça sükunet.

12- Eğer adına eşlik edecekse soyadım, Allah için ahirete kadar senindir sol yanım.

13- Ömrümün en virane sapağında denk geldi sana düşlerim, seni seven kalbim ve saçlarına vurulan gözlerim oldu en büyük suçlu.

14- Dışarısı soğuk ve daha soğuk olacak. Ben ise soğuğun tam ortasında senin için yanan yüreğimle şarkılar söyleyeceğim bu güzel günün akşamında.

15- Her şeyin bu kadar yalan ve sahte olduğu bir dünyada, ömrümün ortasında nasıl da güzel duruyorsun adam! Her şarkının içinde kendine yer buluyorsun sevgilim. Her güzel manzaranın tam ortasında duruyorsun. Seni Seviyorum!

16- Gözlerin gözlerimde, aşkın içimde, ruhun bedenimde olduğu sürece seni seveceğim!

17- Hayat seninle güzel. Seni seviyorum!

18- Denizim değil dalgam, ateşim değil külüm, ilk
sevdiğim değilsin affet, son sevdiğim olur musun?


19- Aşkının büyüklüğünü hiçbir sevgi geçemez. Yüreğimdeki en özel insana sevgilerle?

20- Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, ne de
aşkımı körükleyen bir rüzgar, ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.


21- Yanında olamadığım için çok üzgünüm, Seni Seviyorum!

22- Yaşadığım en farklı ve en güzel duyguları senin sevgin verdi yüreğime. Seni seviyorum!

23- Dünyanın en tatlı ve en güzel sevgilisine?

24- Varlığın dünyamı aydınlatan güneş, içimi serinleten su gibi bir tanem. Seni çok seviyorum!

25- Sevgin sahip olduğum en kutsal duygu! Seni seviyorum ve sonsuza dek seveceğim?

26- Yüreğimin tek sahibine, en güzel dileklerimle!

27- Hayatıma anlam katan özel sevgili, sen her şeyin en güzeline layıksın. Seni çok seviyorum!

28- Seninle geçirdiğim her gün bir kat daha fazla güzelleştiriyor hayatımı. Seni seviyorum bir tanem.


SENİ SEVİYORUM MESAJLARI

1- Canımı kapına, yüreğimi ellerine, ruhumu bedenine, uykumu yatağına, öpücüklerimi dudağına göndereceğim! Ve yemin ederim seni ölünceye kadar seveceğim...

2- Sana ne demeliyim bilmiyorum güneşim desem güneş batıyor, hayatım desem hayat kısa, gülüm desem oda soluyor, sana canım demeliyim çünkü bu can seninle yaşıyor.

3- Sen sadece gel sevgili, ben seni her defasında yeniden başka bir aşkla severim...

4- Benim canıma kattığım, içimin ta dibine koyup oradan hiç çıkarmadığım, benim güzel gözlü, nur yüzlü sevgilim... Seni hep seveceğim.

5- Seni her gördüğümde yeniden çiçek açan saçlarından severim seni sevgilim. İçime çektiğim kokundan, canı sardığım teninden, bana gelen ayaklarından severim seni ben.

6- Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni seviyorum...

7- Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı...

8- Gözlerinin deryasına kapıldım gidiyorum gözüm kapalı, sözlerine kapıldım duymuyorum dünyayı, gülüşüne vuruldum umrumda değil hayat sen varken yanımda sevgilim benim seviyorum seni.

9- Seni sevmek hayata haykırmak gibi, seni sevmek bütün güzeIIikIerin başIaması gibi. Seni sevmek hayata yeniden başlamak gibi...

10- Sen bana gülümsedin ve ben o an yeniden doğdum. Miladım oldun, aşkım oldun, aşka inancım oldun. Seni seviyorum ve hep seveceğim.

11- Seninle aynı yüzyıl içinde, aynı tarihte, aynı şehirde ve aynı kalpte yaşamak ne büyük lütuf... Seni daima seveceğim sevgilim...


SEVGİLİYE DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

1- Sen... Bulduğuma hala inanamadığım, gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığım, günümü aydınlığa çeviren sevgilim... İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

2- Tüm mevsimleri tek güne, tüm yılları tek mevsime sığdırmaya razıyım. Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi ki doğmuşsun sevgilim.

3- Hayatının geri kalanında tüm kötülükler senden uzak olsun. Üzüntüler sana yasak mutluluklar yanında olsun. Doğum günün kutlu olsun.

4- Elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için, hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

5- Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. Tüm kötülükler senden uzak, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

6- Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

7- Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici, umutların kalbin gibi temiz olsun. Umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın...

8- Dünyada eşi benzeri olmayan bir güzellik varsa o da sensin. Kalbinden geçen ne varsa yeni yaşında seninle gelsin. İyi ki benimlesin Sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

9- İyiye, güzele dair ne varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun sevgilim!

10- Sadece bugün değil, seninle geçen her gün çok değerli. Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun!

11- Bugün gökyüzü daha berrak, denizler daha sakin, güneş bir başka neşeli...Bugün senin günün. Ömrüme ömür diye kattığım aşkım doğum günün kutlu olsun.


SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI

1- Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz!

2- Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum!

3- Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.

4- Verilebilecek en güzel hediyeydi sevgin, görebileceğim en güzel görüntü, sevdaların en deriniydi. Sesini duyabilmek büyük mutluluk, binlerce teşekkür binlerce sevgi sana sevgilim, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

5- Sevgilerin en yücesi tadılabilecek hazzın en doyumsuz olanı buı yaşadığım, koklanabilecek en güzel koku, yaşanmış en büyük aşk bizimkisi. Seni seviyorum.

6- Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer Günün kutlu olsun!

7- Aşk: Nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Sevgililer Günün kutlu olsun.

8- Efsaneler der ya, her gökkuşağının altında bir hazine yatarmış. Sen benim gökkuşağımın sonu, en değerli hazinemsin... Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

9- Belki yanında değilim ama dün de, bugün de, yarın da yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

10- Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

11- Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgilim!

12- Gün bizim günümüz. Kutlu olsun!
13- Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım...

14- Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle... Seni Seviyorum !

15- Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer Günün Kutlu Olsun!

16- Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer Günün Kutlu Olsun.

17- İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer Günün Kutlu Olsun!

18- Bu Sevgililer Günü?nde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat..

19- Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var... Sevgililer günümüz kutlu olsun!

20- Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm... Sevgililer günün kutlu olsun!

21- Seni çok seviyorum. Sevgiler günümüz kutlu olsun sevgilim!

22- Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer Günün Kutlu Olsun!

23- Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

24- Öperim dudaklarından, gül kokulu yanaklarından her daim gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin... Sevgililer günün kutlu olsun!

25- Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım... Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!

26- Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığımsana! Sevgililer Günün kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.


ETKİLEYİCİ KART NOTLARI

1- Beni sonsuz aşkınla bambaşka dünyalara taşıdığın için sonsuz teşekkürler. Seni tarif edilemeyecek bir tutkuyla seviyorum.

2- Sana verilebilecek en güzel hediyeyi düşündüm. Ancak dünyanın en mükemmel varlığına daha iyi ne verilebilirdi ki? Sonsuz sevgimi aşk dolu kalbimi vermeye karar verdim. Tabii sembolik bir de hediye. Sevgi dolu günlerimiz kutlu olsun .

3- Şarap eskidikçe güzel, gün yenilendikçe, tatlı yenince güzel ve hayat... Hayat, seni sevince güzel sevgilim.

4- Gözlerine bakmak, yüzme bilmeyen bir çocuğun dünyanın en derin okyanusunda yüzmek gibi. Can simidim, sevgilim. İyi ki benimlesin.

5- Grisi yoktur aşkın; ya siyahı, ya beyazı seçeceksin. Sen benim kalbimin en beyazı... Hep mutlu olmanı dilerim.

6- Sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Dilerim bu hediye beniyanında hissettirir.

7- Miladım oldun, hayata dair hatırladığım ilk anımsın. Hediyeni güvercinlerin kanatlarında göndermek isterdim, kısmet değilmiş. Hep benimle kal sevdiğim...

8- Yaşamak için hayata dört elle sarılmak lazımdı oysa benim sadece 2 elim vardı. Sonra sen, ben oldun... İyi ki varsın şükür sebebim...

9- Ne dağlara yazarım aşkımı ne de taşlara... Ben senin aşkını kalbime yazdım, her nefesimde seni yaşıyorum.

10- Dünyanın 7 harikası varmış. Yalan! Senin varlığının yanında başka bir harikadan söz edilebilir mi? Gönlümün anahtarı al senin olsun sevdiğim, kapım açık, hep gel...

11- Bana her bakışında kendimi kaybediyorum. Güzel gözlerinden sen sorumlusun; bana seslendiğin an kulaklarım dünyaya sağır, bülbül sesinden sen sorumlusun; ellerimi tuttuğunda hayat durur gibi oluyor, aşık gönlümden sen sorumlusun...


AŞK MESAJLARI

1- Aşk insanın hayatı boyunca yaşamadığı ilk defa yaşanılan bir duygudur. Bu eğer birine aşıksan sevdiğini gördüğünde kalbinde bir heyecan basar derlerdi inanmazdım. Şimdi 2- 2- 2-

2- İnanıyorum çiçeklerin şarkı söylediğine ve dünyanın güzellik için döndüğüne. Gözlerim gözlerine değdiğinden beri şimdi inanıyorum hayata sevdiğim...

3- Sen benim yarınIarıma umutIarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınIarım için bir merhabasın... Seviyorum seni aşkım..

4- Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? İlk ve son aşkımsın. Ne oIursa oIsun bu kalp yalnızca senin için atacak...

5- Her gün yeni bir şarkıda buluyorum seni ve güzel gözlerini. Ruhumu besleyen, benim olduğum yerden çok daha başka bir yere götüren, bana herkesten farklı bir haz veren bu başıma gelen. Aşkımız daima ilk günkü alevi ile yanmaya devam etsin sevdiğim...

6- Aşkımın ortağı kalbimin sahibi, ruhumun eşi, biriciğim olduğun için teşekkürler sana. Hayatıma girdiğin andan itibaren bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana sevgilim...

7- Hadi gel tut hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice aşk dolu yıllara...

8- Seninle olmaktan, seni yaşamaktan, seni okumaktan başka bir dileğim yok bu fani hayattan. Bir tek seni seveyim ve her gün yeni bir senli şarkı duyayım kulaklarımda.

9- Aşkın en güzel bestesisin sen. Bütün şarkılara nakarat, bütün melodilere bir es. Sen benim dilimin bildiği söz, ayaklarımın gittiği yol, gözlerimin gördüğü güzel sevgili...

10- Ben aşkla büyüyorum sevgili, seninle bırakıyorum çocukluğumu geride. Seninle çizgiler düşüyor alnıma, gözlerimin etrafına. Ben seninle ben oluyorum sevgili.

11- Günüm, gecem, ayım, yıldızım, güneşim, sultanım, baş tacım... İki kalbin birlikte atması. Sanki birimiz olmasa diğerimiz nefes alamayacakmış gibi. Sanki birimiz görmese diğeri siyaha boyanacakmış gibi. Biz biriz ve birlikte çok güzeliz.

12- "Ey aşka anlam veren kadın; niyetim senle yaşayıp, senle büyüyüp, senle yok olmaktır bu dünyadan zira senin olmadığın dünya yaşanmaya değer değil."


ROMANTİK MESAJLARI

1- Ne senden öncesi ne de senden ötesi hakkında yok bir fikrim, sen benim miladım oldun. Bana ilk gülüşün yılbaşım , yerim hep yanıbaşın sevgilim.

2- Sana baktıkça yarınlar umudum oluyor. Gülüşünde küçük bir kız çocuğu el sallıyor sanki gelecekten. Varım, yoğum, her şeyim...

3- Göz kapakların arasında kaybolmak vardı şimdi. Her göz kırpışında kirpiklerinin meltemi ile huzur bulmak. Ah bilsen sevgilim, sen diye bitti bu genç bedenim.

4- Karanlık gecedeki ay ışığı gibi girdin hayatıma, dudaklarımda gecenin ıslaklığı, kalakaldım. Aşkmış adı, sonradan anladım.

5- Sensiz geçen her gecede kalbim sağır oluyor bütün hislere. Öyle seninle doluyum ki, yokluğunda annesini özleyen bir çocuk kadar huysuz, sabırsız ve mutsuzum.

6- Hangi gece sana olan sevgim kadar uzun, hangi gü kirpiklerinin rüzgarına hasret, sana selam olsun sevdiğim...

7- Gözlerin gözlerime değdiği anda volkanlar patlıyor kalbimde. Öyle yanıyor ki içim aşkınla, karlar yağsa da bana mısın demem bundan böyle.

8- Suyun damlasında, göğün yıldızındasın sevdiğim, evrenin bütün güzellikleri ruhunda toplanmış sanki. Kabul olmuş en güzel duam... Seni seviyorum.

9- Yanımda olduğun her saniye düğün dernek; yokluğun depremler sanki. Denizlere emanet ettim sevgini, bir ömür her dalgada seni fısıldayacaklar sevgilim.

10- Öylesine bensin ki göz bebeğimde taşıyorum seni. Göz yaşlarımla akıp gitme diye bir ömür ağlamamaya yeminliyim sevgilim.

11- Uyanışlarıma isyan ettiren, her saniyesini kaydetmek istediğim kusursuz bir rüya seni sevmek. Tüm çalar saatlere isyanım, senden öncesi yok saatlerin, sonrası da olmayacak inan...


DOĞUM GÜNÜ

Mutlulukların paylaşıldığı doğum günü kutlaması için zarif çiçeklerin yanına ekleyebileceğiniz kart notu doğum günü mesajları:

1- Yeni yaşının gönderdiğim çiçekler kadar renkli geçmesini temenni ederim.

2- Yeni yaşında yüzünde gülümseme eksik olmasın.

3- Yeni bir yıl, yeni bir umut, yeni bir hayattır. Umutlarını kaybetmediğin bir yıl olmasını dilerim.

4- Yeni yılında tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğiyle, mutlu yıllar.

5- Yeni yaşında hayal ettiğin bütün mutluluklara ulaşmanı ve hayatın bütün güzelliklerini birlikte yaşamayı diliyorum. Yanında olamasam da kalbim hep seninle, mutlu yaşlar...

6- Her yeni yaşın bir öncekinden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olmasını diliyorum. Yüzündeki gülümsemeni hiç kaybetme çünkü sana çok yakışıyor. Yeni yaşın kalbinin tüm güzellikleri ile gelsin, nice mutlu yıllara.

7- Tonton bir nine olup da eski günlere daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler anılar biriktireceğin yepyeni bir yaş seninle olsun! İyi ki varsın yoksa her şey biraz eksik kalırdı. Doğum günün kutlu olsun!

8- Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın, Mutlu yıllar...

9- Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun..

10- Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için, bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın Kutlu olsun.. İyi ki doğdun..

11- Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmem ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

12- Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

13- Doğum günün kutlu olsun, yarın bugününden daha mutlu olsun.

14- Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun.

15- Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun..

16- Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun...

17- Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun.

18- Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!

19- Bazen insanlar güzeldir. Sadece görünüşleriyle değil. Sadece söyledikleriyle değil. Olduklarıyla. Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın..

20- Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama, muhakkak "hayat katar" yıllarına. Doğum Günün Kutlu Olsun.

21- Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!

22- Her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

23- Belki yanında değilim ama bil ki bugünü kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

24- Ama coşkun, ama yorgun, bir yıl daha geçiyor yaşamından.. Olsun. Sevgilerin en güzeli ile yoğrul, doğum günün kutlu olsun.

25- Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara...

26- Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Mutlu yaşlar.

27- Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara...

28- Her doğan güneşte umutlanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diliyorum. İyi ki doğmuşsun...

29- Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

30- Sağlıktan öte güzelliğin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

31- Seni tanıdığım ilk gün dün gibi aklımda. O günden bu yana hayatıma kattıkların için sana kocaman teşekkür ederim. İyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun.

32- Geçmişinde de hep mutluydun, geleceğinde de hep mutlu olman, bizleri de mutlu etmen ve güldürebilmen dileğiyle. Doğum gününü tüm içtenlikle kutlarım.

33- Ne dersin bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun.

34- Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun...

35- Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!

36- Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

37- Yaşa. Sev. Gül! Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara...

38- Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun

39- İlk dünyaya gelişinde kıskanmıştım seni,kavga ettik didiştik ama bil ki hep sevildin mutlu yıllar

40- Tüm yaşadıklarımız ve yeri doldurulamaz hatıralar için teşekkürler. Sana doğum gününde bir sürü dilek gönderiyorum canım kardeşim

41- Kardeşlik son bulmayan arkadaşlıktan doğar. Bugün hep gülümse mutluluğun kadar. İyiki doğdun.

42- Şefkatli bir kardeşe hayatımda yer verdiğin için Allaha şükrediyorum. Doğum günün kutlu olsun hayatta her şeyin en iyisi senin olsun

43- Hayal edebildiğim en büyük hazinem kardeşim olarak yaşıyor. Doğum günün kutlu olsun

44- Yıllar boyunca yanımda olduğun için iyiki doğdun kardeşim

45- Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle...

46- Sen; en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. İyi ki doğdun, iyi ki seni tanımışım!

47- Sen.. Saç tellerine kadar sevdiğim. Varlığına ne kadar şükretsem az. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!

48- Aslında düşündüklerim, yazdıklarım belki de çok saçma şeyler ama sana yazınca tüm cümleler, tüm kelimeler, tüm heceler, tüm harfler çok değerli oluyor. Tıpkı hayatımdaki en değersiz ve anlamsız şeylerin seninle anlam bulması gibi. Benim için çok ama çok değerlisin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!

49- Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

50- Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

51- Bugün senin doğum günün.. İyi ki doğmuşsun. Keşke kuru bir mesajla değil de, yanı başında gözlerinin içine bakıp kutlayabilseydim. Kocaman, sanki hiç bırakmayacakmış gibi sarılabilseydim sana...

52- Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.


53-Yeni yaşında sevdiklerinle birlikte olmanı diliyoruz. Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın. İyiki varsın ve iyiki doğdun! Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum.  

 

54- Doğum günün kutlu olsun!

55- Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Nice yıllara canım...

56- Yıllar geçtikçe kazandıkların geride kalanları hiç aramasın. Her yaş yüreğini ve yüzünü bir kat daha fazla güzelleştirsin. Nice senelere?
 

57- Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.

58-Sevgi yüreğinden gülücük yüzünden,sağlık bedeninden ve başarı hayatından hiç eksik olmasın. Nice senelere canım?

59- Sakın geçen yıllar hüzünlendirmesin seni! Aksine yaşadığın ve bize yaşattığın tüm mutluluklar adına gurur duymalısın ve gülümsemelisin hayata? İyi ki varsın!

60- Varlığınla hayatıma kattığın anlamları bir bilsen. Doğduğun ve yanımda olduğun için ne kadar şanslı olduğumu biliyorum. Hiç ayrılmamak dileğiyle? Mutlu seneler!

61- Aynı gökyüzünü paylaşamıyor göz göze bakamıyoruz kaç zamandır ama baktığım her yerde görüyorum seni ve yüreğimin her atışında hissediyorum delicesine nice yıllara birtanem seni çok ama herseyden çok seviyorum...

62- Kutlanmaya değer tek gün bugün! Senin doğum günün bugün! Üzüntülere son mutlu yarınlara başlangıç bugün! Nice mutlu senelere?

63- Seninle arkadaşlığı, seninle dostluğu, seninle sevmeyi ve sevilmeyi öğrendim. Hayattaki en büyük talihim! Yaşam devrimim! İyi ki doğdun! Nice senelere?

64- Yıllar önce dünya tatlısı bir çift göz açılmış hayata. Başındaki melekler dua etmişler güzel yüzlü ve güzel yürekli olması için!Zaman geçipte büyüyünce bu cici kız, yeryüzündeki en özel insanlardan biri olmuş. Ne mutlu ki onun dostu olma şansı verildi bana... İyi ki doğdun, iyi ki varsın canım?

65- Birlikte geçirdiğimiz her dakika öylesine güzel ki,varlığın için teşekkür borçluyum yaradan?a? Doğum günün kutlu olsun bir tanem?

66- Umutların gerçek, korkuların yok olsun. Sağlık ve başarı en kadim dostların olsun. Nice Senelere?

67- Doğum gününüzü kutlar, her şeyin güzel yüreğinizin dilediğince gerçekleşmesini temenni ederim.

68- Sırdaşım, mutluluk kaynağım, güvendiğim tek arkadaşım. Nice Mutlu Senelere..

69- Hayal ettiğin tüm güzelliklerin gerçekleşmesi için evrendeki tüm canlıların bir araya gelebileceği bir gün olsun bugün. Nice mutlu yıllara?

70- Sevdiğin insanların hep başucunda olacağı, umut dolu bir yıl senin olsun. Sevgilerle?

71- Yüreğe huzur ve neşe veren sevgiler vardır yaşamı anlamlı kılan. Hayatımıza katıldığın o ilk günden beri böyle duygular verdin yüreklerimize? Seni çok seviyoruz.

72- Yıllar geçtikçe kazandıkların yüreğini engin ve bilge kılsın güzel dostum? Varlığınla hayata kattığın anlamlar hep özel ve büyük olsun. Nice mutlu Yıllara?

73- Gülen gözlerin ve güzel yüzünle binlerce renk kattın yaşamıma, varlığınla gurur duyuyor ve seni çok seviyorum. Nice senelere?

 

YENİ İŞ

En yakın arkadaşınızın yeni iş günü heyecanını paylaşmak için göndereceğiniz çiçeğinizle birlikte iletebileceğiniz çiçek notları

1- Yeni işinde başarılar dilerim. Senin için hayırlı olur umarım.

2- Yeni işinde her şeyin yolunda gitmesi dileklerimle.

3- Yeni bir iş, yeni bir başlangıç her şey gönlünce olur umarım.

4- Başarılarının yeni işinde de devam etmesini temenni ederim.

5- Kariyer basamaklarını bir bir tırmandığın hayatında, seninle karşılaşmak çok güzel. Her şey gönlünce olsun. Başarılar!

6- Birlikte çalıştık, birlikte kazandık. Yola yalnız devam etsek de, başarı seninle olsun!

7- Daha nice başarıları sevdiklerinle kutlaman dileklerimle yeni görevini tebrik eder, başarılar dilerim.

8- Başarı, şans ve huzur seninle olsun. Yeni işinde başarılar dilerim

9- Emek ve umutla giriştiğin her işinin gönlünce ve hayırla gitmesini diler, yeni görevinde başarılar dilerim.

10- Yeni iş/okul hayatında her geçen gün daha ileriye gitmeni dilerim. Başarı, şans ve huzur seninle olsun.

11- Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle

12- Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz...

13- Daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle.

14- Yeni görevinde başarılar diliyorum.

15- Ruhumun akan pınarı yeni işin sana mutluluk ve bol kazanç getirsin. Güzelliğin işine yansısın. Başarılar ve her daim mutluluklar seninle olsun Sevgilim.

16- Yeni işinde başarılar, yolun açık olsun bir tanem.

17- Aşkım yeni işinde başarılı ve mutlu olman dileğiyle seni seviyorum.

18- Başarı ve huzur diliyorum. Sevgiler..

19- Aramızdan ayrıldığın için üzgünüz ama dünyanın sana ihtiyacı var.

20- Aramıza hoş geldin Sevgilim. Yeni işinde başarılar dilerim.

21- Başarılarının devamı dileğiyle bir tanem.

22- Yeni işinde her şey gönlünce olmasını dilerim Aşkım.

23- Her yeni iş, yeni umut olacaktır. Umutlarını hiç bir zaman kaybetmemen dileğiyle...


YILDÖNÜMÜ

Mutlu birlikteliğinizin yıldönümünü kutlamak için seçtiğiniz şık çiçeğinizin yanına ekleyebileceğiniz anlamlı yıldönümü mesajları:

1- Bu yıldönümünde mutluluğumuzun devamını dilerim.

2- Her geçen yıl umarım bir önceki yılımızdan daha güzel olur.

3- Seninle geçirdiğim her yıl benim için çok değerlidir.

4- Bu yıl da birlikteyiz. Ne mutlu bize!

5- Seninle geçen her yıl bir başka güzel.

6- Daha nice sayamadığımız yıllara.. Hep birlikte. İyi ki varsın!

7- Dilimden düşmeyen şarkım, ağzımdan düşmeyen lokmam, düşümden düşmeyen düşüm, yüreğimden düşmeyen duam, aklımdan düşmeyen sevdamsın sen..

8- Kalbimin sahibi, seninle bir ömür en güzel günlere yürümek paha biçilemez.

9- Dünya düşündüğümüzden daha büyük ve insanlar göründüklerinden daha soğuk. Birlikte yaşlanmayı hayal ettiğimsin, bir ömür sevginle ısınmak istiyorum, seni seviyorum.

10- Kaç yıl geçerse geçsin sana olan aşkım hala taze, birlikte nice mutlu yıllara.

11- Hayatımın geri kalanında da her sabah seninle güne başlamak istiyorum. Bana yaşattığın tüm mutluluklar için binlerce kez teşekkür ederim.

12- Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni Seviyorum.

13- Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

14- Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmak dileğiyle...

15- Bir daha asla umutsuzluga kapilmamak için seni tanımış olmak bile yeterli, Dünyamı yaşanır halegetiren güzel sevgilim, varlığın şükür sebebim. Nica yıllarımız olsun.

16- Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım. Yuvamızdan sevgi hiç eksik olmasın canım sevgilim.

17- Beni ben yapan senin varligin canim! Hayatimda oldugun için sonsuz teşekkürler... Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.

18- Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Birlikte nice yillar geçirmek dilegi ile.

19- Elinden tutup nereye gittigini umursamadan yürüyecek birisi olmaliydi, ben bu yolculuga seninle çikmayi sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim...

20- Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun...

21- O büyük gün daha dün gibi, başima gelen en güzel mutluluktu seninle hayatimi birleştirmek oldu. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

22- Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninIe yaşamak istiyorum. EvIiIik yıIdönümümüz kutIu oIsun birtanem...

23- Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek! Daha nice yıllarımızı birlikte kutlamak dileğiyle birtanem?

24- Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Bana yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım!

25- Hayat denilen bu yolu seninle paylaşıyor olmak ne büyük bir şans benim için. Daha nice mutlu yılları birlikte geçirmek dileğiyle?

26- Her şeyi ile mükemmel bir eşsin sen. Birlikte geçireceğimiz daha nice evlilik yıldönümlerine canım benim.

27- Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi. Birlikte nice yıllar geçirmek dileğiyle hayatım.

28- Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıldönümleri kutlamak dileğiyle?

29- Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum!

30- Geride bıraktığımız yıllarda her daim yanımda olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Daha mutlu yıllara daha birlikte geçirmek dileğiyle?

Yukarı Çık
Iptal Et
Hakkımızda Yardım İletişim
Diğer İçerikler