İSTANBUL İÇİ TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ TESLİMAT
Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Hesap Bilgilerimiz

Havale / EFT ile Ödeme :
Havaleler  online olarak kontrol edilmektedir.HAVALE - EFT için işlem sonundaki dekontu tarafımıza
[email protected]  mail yolu ile  yada siparişin sonudaki havale bildirim fomunu doldurmanız,yada hangi bankaya havale yaptığınızı telefon ile bildirmeniz gerekmektedir.
Lütfenn Havale yada EFT işlemi yaparken hesap numaralarına dikkat ediniz. Ödemenin yanlış Iban numarasına yapılması durumunda ödeme yapılmamış sayılacaktır , sorumluluk sizlere aittir.

Hesap Numalaramız :

Kuveyt Türk  Çağlayan Şubesi
SÜLEYMAN YILMAZ ELİF ÇİÇEKÇİLİK
IBAN NO:
TR240020500009626335500001


Western union ile Ödeme :
Yurtdışından sipariş verecek müşterilerimiz western unon aracılığı ile çiçek bedelini kendi ülkenizin para kuruna çevirerek SÜLEYMAN YILMAZ ELİF ÇİÇEKÇİLİK  adına gönderip, dekontu [email protected] adresine gönderilmesinin ardından sipariş işleme alınacaktır.

ATM den Ödeme :
Hiçbir bir bankada hesabınız yok yada kredi kartı kullanmıyor iseniz size en yakın bankası atm sinden giriş tuşuna yada kartsız işlem menüsünü kullanarak yukarıdaki IBAN Numaraları ile anında kartsız havale yapabilirsiniz.


Ödemesi yapılmayan ve dekontu ulaşmayan çiçek siparişleri kesinlikle işleme alınmamaktadır. Ödeme hesabımıza geçtikden sonra siparişinizin teslimatı gerçekleştirilir.

Yukarı Çık
Iptal Et
Hakkımızda Yardım İletişim
Diğer İçerikler